Events (index)

15 de December de 2017
Friday 15 December 2017 17:30
Canodromo – Parc de Recerca Creativa Carrer de Concepción Arenal, 165, 08027 Barcelona Sala Polivalente
30 de November de 2017
Thursday 30 November 2017 18:00 to 21:00
Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer Sant Adrià 20, 08030, Barcelona - Planta 3, Sala 2
26 de October de 2017
Thursday 26 October 2017 16:00 to Saturday 28 October 2017 14:00
Edifici Vèrtex Plaça d'Eusebi Güell, 6 08034 Barcelona
6 de October de 2017
Friday 6 October 2017 09:30 to 11:30
Campus UPF (Poble Nou) Edifici Roc Boronat C/Roc Boronat, 138, Barcelona Sala 52.217 (Planta 2)
5 de October de 2017
Thursday 5 October 2017 18:00 to 20:00
Passatge del Marquès de Santa Isabel, 40, 08018 Barcelona Hangar
7 de September de 2017
Thursday 7 September 2017 18:00 to 21:00
Emilia Coranty, 16, 08018 Barcelona
18 de July de 2017
Tuesday 18 July 2017 18:00 to 21:00
Passatge del Marquès de Santa Isabel, 40, 08018 Barcelona
5 de July de 2017
Wednesday 5 July 2017 12:30
Universitat Oberta de Catalunya
30 de June de 2017
Friday 30 June 2017 09:00
Campus UPF (Poble Nou) Edificio Roc Boronat. Roc boronat, 138, Barcelona. Sala 52.217 (Planta 2)
21 de June de 2017
Wednesday 21 June 2017 18:00 to 21:00
Canòdrom Parc de Recerca Creativa Carrer de Concepción Arenal, 165, 08027 Barcelona
1 de June de 2017
Thursday 1 June 2017 19:00
Carrer de Roc Boronat, 117, 08018 (Barcelona), 8ª planta del edificio MediaTic
19 de May de 2017
Friday 19 May 2017 11:00
Campus UPF (Poble Nou) Edificio Roc Boronat Roc boronat, 138, Barcelona Sala 52.217 (Planta 2)
3 de May de 2017
Wednesday 3 May 2017 16:00
Pl Sortidor, 12, Barcelona
21 de April de 2017
Friday 21 April 2017 11:00
Roc boronat, 138 (Barcelona). Sala 52.217 (Planta 2)
5 de April de 2017
Wednesday 5 April 2017 16:00
Carrer del Regomir, 3, Barcelona, Sala conferències i Sala Joan Maragall
17 de March de 2017
Friday 17 March 2017 11:00 to 13:00
Universitat Pompeu Fabra (Campus Poble Nou, edifici Tànger). Sala 52.201