Events (index)

12 de December de 2018
Wednesday 12 December 2018 11:00
Laboratori d'Innovació Democràtica, Fàbrica de Creació Fabra i Coats
29 de November de 2018
Thursday 29 November 2018 11:00 to 14:00
Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer Sant Adrià 20, 08030, Barcelona Planta 3, Sala 2
28 de November de 2018
Wednesday 28 November 2018 09:30 to 19:45
Mercat de les Flors (Carrer de Lleida, 59, 08004 Barcelona)
25 de October de 2018
Thursday 25 October 2018 17:00 to 19:00
Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer Sant Adrià 20, 08030, Barcelona (Planta 3, Sala 1)
28 de September de 2018
Friday 28 September 2018 09:00 to Saturday 29 September 2018 21:00
Carrer de Sant Adrià, 20, 08030 Barcelona
13 de September de 2018
Thursday 13 September 2018 11:00 to 14:00
Fàbrica de Creació Fabra i Coats (planta 3, sala 4) Carrer Sant Adrià 20, 08030
12 de July de 2018
Thursday 12 July 2018 18:00 to 20:00
Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer Sant Adrià 20, 08030, Barcelona (Sala 1)
14 de June de 2018
Thursday 14 June 2018 12:00 to 14:00
Fàbrica de Creació Fabra i Coats (planta 3, sala 2) Carrer Sant Adrià 20, 08030
17 de May de 2018
Thursday 17 May 2018 17:00 to 20:00
Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer Sant Adrià 20, 08030
5 de April de 2018
Thursday 5 April 2018 18:00 to 20:00
Fàbrica de creació Fabra i Coats, Sant Adrià 20 (Barcelona)
1 de March de 2018
Thursday 1 March 2018 18:00 to 21:00
Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer Sant Adrià 20, 08030 (Planta 3, Sala 6)
1 de February de 2018
Thursday 1 February 2018 18:00 to 21:00
Fábrica de creación Fabra i Coats Carrer Sant Adrià, 20
19 de January de 2018
Friday 19 January 2018 10:00 to 12:00
Laboratorio de Innovación Democrática (Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer de Sant Adrià, 20, 08030 Barcelona) - Tercera Planta
30 de November de 2017
Thursday 30 November 2017 18:00 to 21:00
Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer Sant Adrià 20, 08030, Barcelona - Planta 3, Sala 2
19 de May de 2017
Friday 19 May 2017 11:00
Campus UPF (Poble Nou) Edificio Roc Boronat Roc boronat, 138, Barcelona Sala 52.217 (Planta 2)
3 de May de 2017
Wednesday 3 May 2017 16:00
Pl Sortidor, 12, Barcelona
21 de April de 2017
Friday 21 April 2017 11:00
Roc boronat, 138 (Barcelona). Sala 52.217 (Planta 2)
5 de April de 2017
Wednesday 5 April 2017 16:00
Carrer del Regomir, 3, Barcelona, Sala conferències i Sala Joan Maragall