Events (index)

 

Tuesday 29 October 2019 to Thursday 31 October 2019
Fàbrica de creació de Barcelona Fabra i Coats, c/ Sant Adrià, 20
Thursday 9 May 2019
Fábrica de Creación Fabra y Coats C/Sant Adrià 20, Barcelona Planta 3, Sala 2
Tuesday 12 March 2019
Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer de Sant Adrià, 20, 08030 Barcelona Sala 1 (Tercera Planta)
Saturday 16 February 2019
Fàbrica de Creació Fabra i Coats C/Sant Adrià 20, Barcelona
Thursday 17 January 2019
Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer de Sant Adrià, 20, 08030 Barcelona Sala 1 (Tercera Planta)
Friday 14 December 2018
Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer de Sant Adrià, 20, 08030 Barcelona Sala 1 (Tercera Planta)
Thursday 29 November 2018
Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer Sant Adrià 20, 08030, Barcelona Planta 3, Sala 2
Wednesday 28 November 2018
Mercat de les Flors (Carrer de Lleida, 59, 08004 Barcelona)
Thursday 25 October 2018
Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer Sant Adrià 20, 08030, Barcelona (Planta 3, Sala 1)
Thursday 11 October 2018
Laboratorio de Innovación Democrática (Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer de Sant Adrià, 20, 08030 Barcelona) - Sala 1 (Tercera Planta)
Thursday 13 September 2018
Fàbrica de Creació Fabra i Coats (planta 3, sala 4) Carrer Sant Adrià 20, 08030
Thursday 12 July 2018
Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer Sant Adrià 20, 08030, Barcelona (Sala 1)
Friday 6 July 2018
Laboratorio de Innovación Democrática (Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer de Sant Adrià, 20, 08030 Barcelona) - Tercera planta, Sala 1
Thursday 14 June 2018
Fàbrica de Creació Fabra i Coats (planta 3, sala 2) Carrer Sant Adrià 20, 08030
Thursday 17 May 2018
Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer Sant Adrià 20, 08030
Thursday 3 May 2018
Laboratorio de Innovación Democrática (Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer de Sant Adrià, 20, 08030 Barcelona) - tercera planta
Thursday 5 April 2018
Fàbrica de creació Fabra i Coats, Sant Adrià 20 (Barcelona)
Thursday 15 March 2018
Laboratorio de Innovación Democrática (Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer de Sant Adrià, 20, 08030 Barcelona) - Tercera planta
Thursday 1 March 2018
Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer Sant Adrià 20, 08030 (Planta 3, Sala 6)
Wednesday 14 February 2018
Laboratorio de Innovación Democrática (Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer de Sant Adrià, 20, 08030 Barcelona)
Thursday 1 February 2018
Fábrica de creación Fabra i Coats Carrer Sant Adrià, 20
Thursday 30 November 2017
Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer Sant Adrià 20, 08030, Barcelona - Planta 3, Sala 2
Thursday 26 October 2017 to Saturday 28 October 2017
Edifici Vèrtex Plaça d'Eusebi Güell, 6 08034 Barcelona
Friday 6 October 2017
Campus UPF (Poble Nou) Edifici Roc Boronat C/Roc Boronat, 138, Barcelona Sala 52.217 (Planta 2)