Events (index)

Wednesday 18 November 2020 to Friday 20 November 2020
Meta.decidim.org
Tuesday 17 March 2020
Sala de Actos del Canódromo carrer de Concepción Arenal, 165, 08027 Barcelona
Tuesday 19 November 2019
Smart City Expo World Congress, Gran Via Venue, HALL 1 & 2, Fira Barcelona. Av. Joan Carles I, 64 L’Hospitalet de Llobregat El evento tendrá lugar en las áreas de Stand Lab y Talleres del Sharing Cities Summit
Tuesday 29 October 2019 to Thursday 31 October 2019
Fàbrica de creació de Barcelona Fabra i Coats, c/ Sant Adrià, 20
Thursday 27 June 2019
Lloc: Sala 55.410, edificio Tànger, Campus de la Comunicación - Poblenou, Universitat Pompeu Fabra (entrada por Roc Boronat, 138, Barcelona)
Thursday 9 May 2019
Fábrica de Creación Fabra y Coats C/Sant Adrià 20, Barcelona Planta 3, Sala 2
Monday 1 April 2019
Escola Massana Plaça de la Gardunya, 9, 08001 Barcelona
Monday 18 March 2019 to Tuesday 19 March 2019
Fabra i Coats Carrer de Sant Adrià, 20, 08030 Barcelona
Tuesday 12 March 2019
Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer de Sant Adrià, 20, 08030 Barcelona Sala 1 (Tercera Planta)
Tuesday 5 March 2019
Escola Massana Plaça de la Gardunya, 9, 08001 Barcelona
Friday 1 March 2019
Hangar Emilia Coranty 13, 08018 Barcelona, Spain
Saturday 16 February 2019
Fàbrica de Creació Fabra i Coats C/Sant Adrià 20, Barcelona
Tuesday 12 February 2019
Fábrica de Creación Fabra y Coats C/Sant Adrià 20, Barcelona Planta 3, Sala 2
Thursday 17 January 2019
Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer de Sant Adrià, 20, 08030 Barcelona Sala 1 (Tercera Planta)
Friday 14 December 2018
Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer de Sant Adrià, 20, 08030 Barcelona Sala 1 (Tercera Planta)
Thursday 29 November 2018
Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer Sant Adrià 20, 08030, Barcelona Planta 3, Sala 2
Wednesday 28 November 2018
Mercat de les Flors (Carrer de Lleida, 59, 08004 Barcelona)
Saturday 27 October 2018
CCCB (Centro de Cultura Contemporánea de Barcelona) C/Montalegre 5, 08001 Barcelona

Thursday 25 October 2018
Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer Sant Adrià 20, 08030, Barcelona (Planta 3, Sala 1)
Thursday 11 October 2018
Laboratorio de Innovación Democrática (Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer de Sant Adrià, 20, 08030 Barcelona) - Sala 1 (Tercera Planta)
Thursday 13 September 2018
Fàbrica de Creació Fabra i Coats (planta 3, sala 4) Carrer Sant Adrià 20, 08030
Thursday 12 July 2018
Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer Sant Adrià 20, 08030, Barcelona (Sala 1)
Thursday 14 June 2018
Fàbrica de Creació Fabra i Coats (planta 3, sala 2) Carrer Sant Adrià 20, 08030
Thursday 17 May 2018
Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer Sant Adrià 20, 08030