Events (index)

17 de March de 2020
Tuesday 17 March 2020 17:00
Sala de Actos del Canódromo carrer de Concepción Arenal, 165, 08027 Barcelona
29 de October de 2019
Tuesday 29 October 2019 09:00 to Thursday 31 October 2019 20:00
Fàbrica de creació de Barcelona Fabra i Coats, c/ Sant Adrià, 20
27 de June de 2019
Thursday 27 June 2019 15:30
Lloc: Sala 55.410, edificio Tànger, Campus de la Comunicación - Poblenou, Universitat Pompeu Fabra (entrada por Roc Boronat, 138, Barcelona)
9 de May de 2019
Thursday 9 May 2019 11:00
Fábrica de Creación Fabra y Coats C/Sant Adrià 20, Barcelona Planta 3, Sala 2
18 de March de 2019
Monday 18 March 2019 10:00 to Tuesday 19 March 2019 14:30
Fabra i Coats Carrer de Sant Adrià, 20, 08030 Barcelona
12 de March de 2019
Tuesday 12 March 2019 11:00
Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer de Sant Adrià, 20, 08030 Barcelona Sala 1 (Tercera Planta)
5 de March de 2019
Tuesday 5 March 2019 17:00 to 20:00
Escola Massana Plaça de la Gardunya, 9, 08001 Barcelona
12 de February de 2019
Tuesday 12 February 2019 15:00
Fábrica de Creación Fabra y Coats C/Sant Adrià 20, Barcelona Planta 3, Sala 2