Events (index)

Thursday 17 January 2019
Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer de Sant Adrià, 20, 08030 Barcelona Sala 1 (Tercera Planta)
Friday 14 December 2018
Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer de Sant Adrià, 20, 08030 Barcelona Sala 1 (Tercera Planta)
Wednesday 12 December 2018
Laboratori d'Innovació Democràtica, Fàbrica de Creació Fabra i Coats
Thursday 29 November 2018
Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer Sant Adrià 20, 08030, Barcelona Planta 3, Sala 2
Wednesday 28 November 2018
Mercat de les Flors (Carrer de Lleida, 59, 08004 Barcelona)
Wednesday 14 November 2018
Smart City Expo World Congress, Gran Via Venue, HALL 1 & 2, Fira Barcelona.
Saturday 27 October 2018
CCCB (Centro de Cultura Contemporánea de Barcelona) C/Montalegre 5, 08001 Barcelona

Thursday 25 October 2018
Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer Sant Adrià 20, 08030, Barcelona (Planta 3, Sala 1)
Thursday 18 October 2018
Carrer Sant Adrià, 20, 08030, Barcelona
Thursday 11 October 2018
Laboratorio de Innovación Democrática (Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer de Sant Adrià, 20, 08030 Barcelona) - Sala 1 (Tercera Planta)
Friday 28 September 2018 to Saturday 29 September 2018
Carrer de Sant Adrià, 20, 08030 Barcelona
Thursday 13 September 2018
Fàbrica de Creació Fabra i Coats (planta 3, sala 4) Carrer Sant Adrià 20, 08030
Thursday 19 July 2018
Campus UPF (Poble Nou) Edifici Roc Boronat C/Roc Boronat, 138, Barcelona (Sala 52.217 (Planta 2)
Thursday 12 July 2018
Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer Sant Adrià 20, 08030, Barcelona (Sala 1)
Friday 6 July 2018
Laboratorio de Innovación Democrática (Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer de Sant Adrià, 20, 08030 Barcelona) - Tercera planta, Sala 1
Tuesday 26 June 2018
Fabra i Coats, Carrer Sant Adrià, 20, 08030 Barcelona
Thursday 14 June 2018
Fàbrica de Creació Fabra i Coats (planta 3, sala 2) Carrer Sant Adrià 20, 08030
Thursday 17 May 2018
Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer Sant Adrià 20, 08030
Thursday 17 May 2018
Fàbrica de creació Fabra i Coats, Sant Adrià 20 (Barcelona)
Thursday 3 May 2018
Laboratorio de Innovación Democrática (Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer de Sant Adrià, 20, 08030 Barcelona) - tercera planta
Thursday 5 April 2018
Fàbrica de creació Fabra i Coats, Sant Adrià 20 (Barcelona)
Thursday 15 March 2018
Laboratorio de Innovación Democrática (Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer de Sant Adrià, 20, 08030 Barcelona) - Tercera planta
Thursday 1 March 2018
Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer Sant Adrià 20, 08030 (Planta 3, Sala 6)
Wednesday 14 February 2018
Laboratorio de Innovación Democrática (Fàbrica de Creació Fabra i Coats Carrer de Sant Adrià, 20, 08030 Barcelona)
Thursday 1 February 2018
Fábrica de creación Fabra i Coats Carrer Sant Adrià, 20